Aleksandra Biernat - marketer, trener, coach

Od ponad 10 lat związana zawodowo z marketingiem i PR, ponadto trener biznesu oraz coach. Połączenie specjalistycznej wiedzy oraz warsztatu trenerskiego pozwala na skuteczną pracę trenerską i motywację  uczestników do wyznaczania marketingowych celów i ich realizacji. Prowadzone warsztaty i szkolenia spotykają się z dużym uznaniem uczestników i zleceniodawców. Pomysłodawca i koordynator wielu projektów marketingowych i PR-owych w kraju i zagranicą (rynki wschodnie). Specjalizuje się w marketingu 3.0, nowych trendach, marketingu wartości i CSR. Biegle włada i szkoli również w języku rosyjskim. 

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego (Stosunki Międzynarodowe) i studiów podyplomowych Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej (Zastosowanie Psychologii w Marketingu i PR). Ukończyła Szkołę Trenerów i Konsultantów Zarządzania Matrik, posiada certyfikat coacha ICF na poziomie ACC.

Entuzjastka zastosowania coachingu w tworzeniu strategii marketingowych i budowaniu marek. Propagatorka i miłośniczka dobrego wzornictwa i komunikacji wizualnej. 

W obszarze marketingu przeszkoliła setki uczestników z kraju i zagranicy, zarówno firmy korporacyjne, jak i sektor MŚP.