Tematem mojej prelekcji jest zachęcenie Was – moje drogie kobietki do aktywnego spędzania wolnego czasu – zmiany złych nawyków dotyczących żywienia, treningu oraz stylu życia. Pokazania Wam zalet i korzyści płynących z uprawiania sportu i zdrowego odżywiania.
Chciałabym przekazać swoją pozytywną energię, wszystkim tym, którzy pragną zdrowo żyć i szukają źródła motywacji. To właśnie odpowiednio ukierunkowana motywacja w połączeniu z wytrwałością i systematycznością stanowią klucz do osiągnięcia sukcesu.

O Mnie:

Sport jest moją pasją, stanowi integralną część mojego życia – nie wyobrażam sobie życia bez aktywności fizycznej. To zdrowe uzależnienie, dzięki któremu uśmiech na twarzy jest moim codziennym towarzyszem. To szczęście, radość, pozytywna energia!
Od dziecka związana jestem ze sportem. Trenowałam siatkówkę, biegi na długie dystanse oraz biegi przełajowe. Moja przygoda z fitnessem zaczęła się 14 lat temu w klubie Oxide Fitness w Opolu i trwa do dnia dzisiejszego…od 13 lat pracuję ze wspaniałymi ludźmi w klubie Oxide jako instruktorka fitness.
Moje życie to nie tylko sport. Oprócz mojej pasji, która tez jest moją pracą, na co dzień zakładam szpilki, sukienkę i pracuję w Opolskim Centrum Rozwoju Gospodarki współpracując z lokalnymi przedsiębiorcami.
Rano szpilki, po południu adidasy, a na wieczór biegam na boso z moim największym szczęściem – moją Córeczką – 4-letnią Karolinką