Moja misją jest świadczenie usługi na najwyższym poziomie. Stawiam na EFEKT!
Moja przygoda z rehabilitacją rozpoczęła się ponad 15 lat temu i stała się pasją życia. Doświadczenie, które nabyłam, zawdzięczam pracy z pacjentami dorosłymi i dziećmi w profesjonalnych i cenionych placówkach

Klinika Zdrowia rehabilitacja a obecnie OliO jest moim pomysłem na szerzenie zdrowia i dobrego samopoczucia utraconego w wyniku różnych zdarzeń. Wieloletnia praktyka w zawodach związanych z medycyna nauczyła mnie że ważna jest nie tylko "boląca noga", ale przede wszystkim człowiek jako Centrum.
 Zabiegi z zakresu fizjoterapii, terapii manualnych  wspomagają  powrót do zdrowia , niweluje bólu, wspomaga samo leczenie  Ciała a rozmowa leczy dusze. Oferuję zabiegi rehabilitacyjne ale również "Prace z Ciałem" w postaci masażu , terapii manualnej, technik leczenia z  osteopatii dla dorosłych i dzieci , oraz nowych metod : terapii narządów wewnętrznych, terapii czaszkowej czy manipulacji powięzi.
 Świadomość równowagi daje poczucie szczęścia i zdrowia, którego pragnę i życzę dla moich pacjentów.

Współpracuję w projektach Szkoły Rodzenia, prowadząc edukację dla kobiet ciężarnych oraz zajęcia ćwiczeń dla przyszłych mam przygotowujące do porodu oraz dla mam wracających do formy po porodzie.
Prowadzę warsztaty dotyczące Treningu Dna Miednicy dla kobiet w okresie po porodowym ale i menopauzy by zapobiegać, leczyć ale i wzbogacić życie w Kobiecych tematach tabu.
Coaching ciąży i  porodu, młodej mamy czy rodziców to nowy kierunek w Polsce w którym się poruszam korzystając z łącząc  wiedzę położniczą oraz wsparcie doświadczeniem jako mama.
Organizuje spotkania wspomagające rozwój osobisty, nie tylko dla kobiet .
 Promuje informacje w postaci warsztatów  na temat pamięci prenatalnej i pamięci ciała emocji . Promuje tematy aktywności ruchowej kobiet w ciąży i zdrowego trybu życia , kobiecej mądrości i potencjału
 Praca z ciałem i emocjami jest moja pasja która jest powrotem do równowagi , pasji, do świadomości Ciała Tu i Teraz