Joanna Chojnowska
„Odkurz swój wewnętrzny kompas. W poszukiwaniu drogi do równowagi między życiem osobistym a zawodowym”
Coach ACC ICF
WARSZTATY ROZWOJOWE

WARSZTATY z cyklu „Pracownia osobista dla tych, które z pasją tworzą siebie”
12.03.2016r. (sobota) 16:00-18:00

Praktyczny warsztat coachingowy urzeczywistniający co jest ważne dla Ciebie w danym obszarze życia. Spotkanie pozwoli na wykreowanie rozwiązań na najbliższy czas, zachęci do działania i wprowadzenia zmian.
Celem warsztatu jest znalezienie balansu między życiem osobistym a zawodowym i poprawa osobistej i biznesowej skuteczności poprzez lepsze poznanie siebie, dzięki spojrzeniu na swoją osobą z innej perspektywy.
Joanna Chojnowska -   Coach ICF (ACC), Pedagog,  Doradca zawodowy, właścicielka  firmy AQUA VITA. Uwielbia słuchać ludzi oraz różnorodnej muzyki. Pasjonatka dobrego jedzenia. Ważne jest dla niej poczucie sensu we wszystkim, co robi. Z zawodu jest pedagogiem i doradcą zawodowym oprócz tego prowadzi firmę AQUA VITA świadczącej usługi w skali przemysłowej i inwestycyjnej.
Z pasji została coachem, należy do  największej ogólnoświatowej organizacji zrzeszającej profesjonalnych coachów International Coach Federation.
Posiada bogate doświadczenie w pracy z klientami i nie boi się wyzwań. Specjalizuje się personal coachingu, coachingu kariery i rodzicielskim.

Jej dewiza brzmi: „Nie zaczniesz nowego rozdziału, jeżeli w kółko będziesz czytać poprzedni".

W ramach wydarzenia KOBIETY W CENTRUM Joanna Chojnowska poprowadzi również:

12.03.2016r. (sobota) PANEL DYSKUSYJNY 13:00 – 14:30 Kobiety kobietom – opowieści inspirująco-motywacyjne  (otwarty panel dyskusyjny, prowadzący: Dorota Jaworska, Dorota Trzmielewska, Joanna Chojnowska). Oddział  ICF Opole
Otwarta forma prowadzenia panelu „Kobiety kobietom – opowieści inspirująco-motywacyjne”  pozwoli Tobie podzielić się swoimi historiami i doświadczeniami w oparciu o opowieści osób prowadzących. Spotkanie to ma dodać Ci energii  i power’a do dokonania pozytywnych zmian w swoim życiu, podjąć ważne decyzje i przekonać się o własnych możliwościach.
Jeśli jesteś odważna i nie boisz się mówić o swoich doświadczeniach, przekonaniach, dylematach i sukcesach, to spotkanie jest dla Ciebie.
Jakie tematy poruszone przez prowadzących zainspirują Cię do działania:
Dorota Jaworska - Moja droga do akceptacji zmiany zawodowej. Z korporacji do własnego biznesu.
Joanna Chojnowska – Krótka historia o tym, jak nie utopić się w oceanie wyzwań.
Dorota Trzmielewska - Paradoks szklanki wody, czyli o tym jak braki stają się naszymi zasobami

A jaka jest Twoja historia…?
12.03.2016r. (sobota) SPOTKANIA INDYWIDUALNE Z COACHEM 14:45 – 15:45 (4 coachów ICF Oddział Opole: Dorota Jaworska, Dorota Trzmielewska, Joanna Chojnowska, Iwona Caputa. 2 spotkania/coacha)
Doświadcz spotkania z akredytowanym coachem ICF. Wybierz coacha i zapisz się drogą e-mailową na spotkanie  podczas wydarzenia KOBIETY W CENTRUM lub w innym dogodnym dla Ciebie w terminie.
Liczy się kolejność zgłoszeń.
Termin zapisów: najpóźniej do 11.03.2016r.
Joanna Chojnowska specjalizuje się w  personal coachingu,  life coachingu,  coachingu zawodowym, cochingu kariery i rodzicielskim.

tel. 791 445 453
e-mail: chojnowska_joanna@wp.pl