13.03.2016r. (niedziela) 11:00-13:00

Warsztat jest rezultatem współpracy pomiędzy „Doradkom” i „The Coaching Maps”, a jego celem jest zwrócenie uwagi na własny potencjał z wykorzystaniem wizualnych metod coachingowych jakimi jest „The Coaching Maps”. Podczas warsztatu uczestnicy będą mogli doświadczyć pracy między innymi w obszarach uświadomienia sobie swojego potencjału oraz jego zależności od wolności osobistej. Istotne będzie poszukiwanie odpowiedzi na pytania: czy tworzysz życie o którym marzysz i czy w pełni realizujesz w nim swój potencjał? Ten warsztat jest dla Ciebie, jeśli chcesz poczuć jeszcze wyraźniej swoją wewnętrzną moc. Pozwól sobie być kimś więcej, niż jesteś!

Dorota Jaworska - praktyk, doradca biznesowy, konsultant, certyfikowany Trener Biznesu House of Skills, członek ICF Polska i ICF Global, członek PTTB (Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu), akredytowany Konsultant Insights Discovery™. Posiada 15 letnie doświadczenie w obszarze HRM. Specjalizuje się w coachingu biznesowym i komunikacji wewnętrznej. Prowadzi firmę DoradKom, gdzie zajmuję się coachingiem, szkoleniami rozwoju osobistego i zawodowego, doradztwem biznesowym oraz eventami. W swojej pracy zawodowej łączy szkolenia z coachingiem. Zajmuje się także organizacją wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych. Od 2014 roku metody coachingowe wykorzystuję podczas warsztatów kulinarnych organizowanych pod własną nazwą Kulinarna Akademia Coachingu.
Jej mottem jest: „Żyj w zgodzie ze sobą i pracuj z pełnym potencjałem”. Autorka wielu publikacji i porad eksperckich oraz recenzji książek z obszaru coachingu, komunikacji wewnętrznej, HRM na łamach m.in. takich magazynów jak Personel Plus, Personel i Zarządzanie, Biuletyn Coacha, HR Leaders, TSL Biznes, Controlling i Rachunkowość Zarządcza oraz portali branżowych np. www.pulshr.pl. Aktywnie działa w strukturach ICF (International Coach Federation) zarówno lokalnie jak i o zasięgu międzynarodowym. Na XXII Kongresie Kadry prowadziła indywidualne sesje coachingowe dla uczestników Premium. Na swoim koncie ma ponad 1000h szkoleniowych, ponad 500h coachingowyh, 900h doradztwa i ponad 80h przeprowadzonych eventów.
www.doradkom.pl
www.djaworska.pl


Marta Geislerwspółautorka narzędzia “The Coaching Maps”, praktyk, Akredytowany Coach ACC ICF, certyfikowany trener biznesu specjalizujący się w tworzeniu scenariuszy do gier i symulacji biznesowych oraz w prowadzeniu szkoleń z zakresu dynamiki i procesów grupowych, zarządzania międzypokoleniowego (X, Y i Z) na rynku pracy. Prowadzi procesy coachingowe dla HR oraz sesje business coaching, team coaching, life coaching. Ekspert ds. badań w zakresie mobilności, transnarodowości, sieci i przepływów, adaptacji do zmian społecznych, wyzwań współczesnej edukacji. Wykładowca akademicki realizujący zajęcia m.in. „Zaawansowane techniki w pracy coacha” „Sytuacje trudne w pracy coacha”, „Motywowanie i przeciwdziałanie wypaleniu zawodowemu coacha”.
www.thecoachingmaps.eu

W ramach wydarzenia KOBIETY W CENTRUM Dorota Jaworska poprowadzi również:
12.03.2016r. (sobota) PRELEKCJA 11:00-12:30 – Wskocz na wyższy poziom życia,  czyli czym jest coaching i jak go wykorzystać w życiu i biznesie. Oddział ICF Opole
Podczas spotkania z akredytowanymi coachami ICF* – dwiema Dorotami (Dorota Jaworska & Dorota Trzmielewska) dowiesz się:
•    czym coaching jest a czym nie jest
•    kiedy warto z niego korzystać
•    jakie daje korzyści
•    w czym może pomóc w życiu i w biznesie
•    jakie są rodzaje coachingu
•    jakie są wymierne efekty dla pracowników, firm i organizacji (na podstawie wyników badań)
•    gdzie szukać coachów
•    po czym poznać profesjonalnego coacha
Prelekcja jest dla osób, które potrzebują zrozumieć na czym polega coaching, rozwiać wszelkie wątpliwości bądź usystematyzować sobie informacje na jego temat, oraz są zainteresowane rozwojem osobistym i zawodowym a zastanawiają się nad wyborem tej formy rozwoju.

12.03.2016r. (sobota) PANEL DYSKUSYJNY 13:00 – 14:30 Kobiety kobietom – opowieści inspirująco-motywacyjne (otwarty panel dyskusyjny, prowadzący: Dorota Jaworska, Dorota Trzmielewska, Joanna Chojnowska). Oddział  ICF Opole
Otwarta forma prowadzenia panelu „Kobiety kobietom – opowieści inspirująco-motywacyjne”  pozwoli Tobie podzielić się swoimi historiami i doświadczeniami w oparciu o opowieści osób prowadzących. Spotkanie to ma dodać Ci energii  i power’a do dokonania pozytywnych zmian w swoim życiu, podjąć ważne decyzje i przekonać się o własnych możliwościach.
Jeśli jesteś odważna i nie boisz się mówić o swoich doświadczeniach, przekonaniach, dylematach i sukcesach, to spotkanie jest dla Ciebie.
Jakie tematy poruszone przez prowadzących zainspirują Cię do działania:
Dorota Jaworska - Moja droga do akceptacji zmiany zawodowej. Z korporacji do własnego biznesu.
Joanna Chojnowska – Krótka historia o tym, jak nie utopić się w oceanie wyzwań.
Dorota Trzmielewska - Paradoks szklanki wody, czyli o tym jak braki stają się naszymi zasobami

A jaka jest Twoja historia…?
12.03.2016r. (sobota) SPOTKANIA INDYWIDUALNE Z COACHEM 14:45 – 15:45 (4 coachów ICF Oddział Opole: Dorota Jaworska, Dorota Trzmielewska, Joanna Chojnowska, Iwona Caputa. 2 spotkania/coacha)
Doświadcz spotkania z akredytowanym coachem ICF. Wybierz coacha i zapisz się drogą e-mailową na spotkanie  podczas wydarzenia KOBIETY W CENTRUM lub w innym dogodnym dla Ciebie w terminie.
Liczy się kolejność zgłoszeń.
Termin zapisów: najpóźniej do 11.03.2016r.


Dorota Jaworska – specjalizuje się w coachingu biznesowym. Prowadzi coachingi indywidualne, zespołowe i grupowe. Pomaga klientom:
•    efektywnie zarządzać swoim czasem
•    znaleźć równowagę życiową i zawodową
•    skutecznie komunikować się w środowisku pracy
•    budować relacje z innymi
•    realizować cele sprzedażowe i projektowe w pracy zespołowej
•    radzić sobie z wypaleniem zawodowym

tel. 606 498 770
e-mail: biuro@doradkom.pl
www.doradkom.pl
www.djaworska.pl