TEMAT WARSZTATÓW : Moja droga do gwiazd ! Budowanie relacji wznoszących ku niebu!

PROWADZĄCY: Joanna Kaczmarczyk

TERMIN: niedziela, godz..11:00 do 13:00

Cel główny: Zrozumienie gdzie jesteś w relacji z osobą ważną oraz jak możesz ją ulepszyć.

Cele szczegółowe:

  • Refleksja na temat moich kroków w budowaniu relacji z druga osobą.
  • Przyjrzenie się istocie moich relacji z osobą ważną .
  • Wypracowanie pożądanej drogi w budowaniu relacji .
  • Doświadczenie  techniki pracy z obrazem za pomocą narzędzia coachingowego Point Of You - The Coaching Game

TREŚĆ PROGRAMU:

Podczas warsztatu uczestnicy znajdą przestrzeń do skupienia uwagi na temacie dotyczącym relacji  jakie budują.  Warsztat ma być okazją do zatrzymania się i spojrzenia na siebie przez pryzmat relacji, które tworzymy z ważnymi dla nas ludźmi.  Uczestnik warsztatu dowie się czym są dla niego relacje, co jest w nich istotnego w jaki sposób je tworzy i kreuje każdego dnia. Przyjrzy się możliwości ulepszenia relacji z osobą ważną.


Techniki pracy:

Warsztat opiera się na technikach pracy z obrazem. Coaching grupowy, praca indywidualna nad własnym aspektem relacji.

 

INFORMACJE O PROWADZĄCYM:

Joanna Kaczmarczyk -  certyfikowany coach ACC ICF, członek International Coach Federation Global i Polska, Certyfikowany Trener Point Of You, dyplomowany Trener Biznesu, trener ART.

Specjalizuje się w coachingu relacji, gdzie szczególną uwagę zwraca na znalezienie drogi ku sobie. Swoje doświadczenie zdobyła m.in. jako manager w największych w Polsce Koncernach Medialnych oraz jako Dyrektor organizacji NGO, gdzie zarządzała kilkunastoosobową kadrą lekarzy, psychoterapeutów i psychologów.

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w sprzedaży B2B oraz zarządzaniu działem sprzedaży. Jako doświadczony coach ICF prowadzi również coachingi dla średniej i wyższej kadry managerskiej.  Jej główne wartości to szacunek, wsparcie i profesjonalizm.