WARSZTATY ROZWOJOWE

 WARSZTATY z cykluPracownia osobista dla tych, które z pasją tworzą siebie”
12.03.2016r. (sobota) 16:00-18:00

„Odważ się zatrzymać i zobacz jakie role pełnisz w swoim życiu” to tytuł warsztatu rozwojowego, który będzie dla Ciebie „przystankiem” w codziennym tempie życia. Refleksja, wgląd w siebie, swoje potrzeby, system wartości i poczucie spełnienia będą „aktorami”  tego warsztatu z Tobą w roli głównej. Spotkanie to pozwoli Ci określić swoje dominujące role w życiu, uzasadnić je oraz dowiedzieć się jak radzić sobie z nimi i znaleźć na nie wszystkie czas. Warsztat zostanie poprowadzony z wykorzystaniem metod pracy coachingowej zgodnie ze standardami i Kodeksem Etycznym ICF (International Coach Federation)  - coaching grupowy. Wartością dodaną warsztatów będzie praca „tu i teraz”, czyli wyłączenie myśli i emocji dnia codziennego i przełączenie uwagi na własną osobę.

Dorota Jaworska - praktyk, doradca biznesowy, konsultant, akredytowany Coach ACC ICF, certyfikowany Trener Biznesu House of Skills, członek ICF Polska i ICF Global, członek PTTB (Polskiego Towarzystwa Trenerów Biznesu), akredytowany Konsultant Insights Discovery™. Posiada 15 letnie doświadczenie w obszarze HRM. Specjalizuje się w coachingu biznesowym i komunikacji wewnętrznej. Prowadzi firmę DoradKom, gdzie zajmuję się coachingiem, szkoleniami rozwoju osobistego i zawodowego, doradztwem biznesowym oraz eventami. W swojej pracy zawodowej łączy szkolenia z coachingiem. Zajmuje się także organizacją wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych. Od 2014 roku metody coachingowe wykorzystuję podczas warsztatów kulinarnych organizowanych pod własną nazwą Kulinarna Akademia Coachingu.

Jej mottem jest: „Żyj w zgodzie ze sobą i pracuj z pełnym potencjałem”. Autorka wielu publikacji i porad eksperckich oraz recenzji książek z obszaru coachingu, komunikacji wewnętrznej, HRM na łamach m.in. takich magazynów jak Personel Plus, Personel i Zarządzanie, Biuletyn Coacha, HR Leaders, TSL Biznes, Controlling i Rachunkowość Zarządcza oraz portali branżowych np. www.pulshr.pl. Aktywnie działa w strukturach ICF (International Coach Federation) zarówno lokalnie jak i o zasięgu międzynarodowym. Na XXII Kongresie Kadry prowadziła indywidualne sesje coachingowe dla uczestników Premium.

Na swoim koncie ma ponad 1000h szkoleniowych, ponad 500h coachingowyh, 900h doradztwa i ponad 80h przeprowadzonych eventów.

W ramach wydarzenia KOBIETY W CENTRUM Dorota Jaworska poprowadzi również:

12.03.2016r. (sobota) PRELEKCJA 11:00-12:30Wskocz na wyższy poziom życia,  czyli czym jest coaching i jak go wykorzystać w życiu i biznesie. Oddział ICF Opole

Podczas spotkania z akredytowanymi coachami ICF* – dwiema Dorotami (Dorota Jaworska & Dorota Trzmielewska) dowiesz się:

 • czym coaching jest a czym nie jest
 • kiedy warto z niego korzystać
 • jakie daje korzyści
 • w czym może pomóc w życiu i w biznesie
 • jakie są rodzaje coachingu
 • jakie są wymierne efekty dla pracowników, firm i organizacji (na podstawie wyników badań)
 • gdzie szukać coachów
 • po czym poznać profesjonalnego coacha

Prelekcja jest dla osób, które potrzebują zrozumieć na czym polega coaching, rozwiać wszelkie wątpliwości bądź usystematyzować sobie informacje na jego temat, oraz są zainteresowane rozwojem osobistym i zawodowym a zastanawiają się nad wyborem tej formy rozwoju.

12.03.2016r. (sobota) PANEL DYSKUSYJNY 13:00 – 14:30 Kobiety kobietom – opowieści inspirująco-motywacyjne  (otwarty panel dyskusyjny, prowadzący: Dorota Jaworska, Dorota Trzmielewska, Joanna Chojnowska). Oddział  ICF Opole

Otwarta forma prowadzenia panelu „Kobiety kobietom – opowieści inspirująco-motywacyjne”  pozwoli Tobie podzielić się swoimi historiami i doświadczeniami w oparciu o opowieści osób prowadzących. Spotkanie to ma dodać Ci energii  i power’a do dokonania pozytywnych zmian w swoim życiu, podjąć ważne decyzje i przekonać się o własnych możliwościach.

Jeśli jesteś odważna i nie boisz się mówić o swoich doświadczeniach, przekonaniach, dylematach i sukcesach, to spotkanie jest dla Ciebie.

Jakie tematy poruszone przez prowadzących zainspirują Cię do działania:

Dorota Jaworska - Moja droga do akceptacji zmiany zawodowej. Z korporacji do własnego biznesu.

Joanna Chojnowska – Krótka historia o tym, jak nie utopić się w oceanie wyzwań.

Dorota Trzmielewska - Paradoks szklanki wody, czyli o tym jak braki stają się naszymi zasobami

A jaka jest Twoja historia…?

12.03.2016r. (sobota) SPOTKANIA INDYWIDUALNE Z COACHEM 14:45 – 15:45 (4 coachów ICF Oddział Opole: Dorota Jaworska, Dorota Trzmielewska, Joanna Chojnowska, Iwona Caputa. 2 spotkania/coacha)

Doświadcz spotkania z akredytowanym coachem ICF. Wybierz coacha i zapisz się drogą e-mailową na spotkanie  podczas wydarzenia KOBIETY W CENTRUM lub w innym dogodnym dla Ciebie w terminie.

Liczy się kolejność zgłoszeń.

Termin zapisów: najpóźniej do 11.03.2016r.

Dorota Jaworska – specjalizuje się w coachingu biznesowym. Prowadzi coachingi indywidualne, zespołowe i grupowe. Pomaga klientom:

 • efektywnie zarządzać swoim czasem
 • znaleźć równowagę życiową i zawodową
 • skutecznie komunikować się w środowisku pracy
 • budować relacje z innymi
 • realizować cele sprzedażowe i projektowe w pracy zespołowej
 • radzić sobie z wypaleniem zawodowym

tel. 606 498 770

e-mail: biuro@doradkom.pl

www.doradkom.pl

www.djaworska.pl