„UWOLNIJ SWÓJ GŁOS”

WARSZTATY

przy współudziale AKADEMICKIEGO CHÓRU POLITECHNIKI OPOLSKIEJ

NAUCZYCIEL, DYRYGENT, TRENER WOKALNY

Cele warsztatów:

- jak świadomie pracować z głosem

- jak opanować głos w trudnych chwilach

- jak doświadczyć dźwięku w swoim ciele

- jak kreować swój wizerunek na bazie głosu

  • jak uwolnić głos od napięć i blokad

    - jak zadbać o swój głos

  • jak dać sobie prawo do głosu

Dzięki warsztatom odkryjesz nowe, nieograniczone możliwości swojego głosu, uruchomisz w sobie twórcze nastawienie do życia, uśmiechniesz się szeroko, słowem - UWOLNISZ SIEBIE POPRZEZ GŁOS! Zapraszam!

„MRUCZANKI - RELAKSACJA DLA KOBIET CIĘŻARNYCH”

WARSZTATY ZE „ZDROWĄ RODZINĄ”

NAUCZYCIEL, DYRYGENT, TRENER WOKALNY

”MRUCZANKI - RELAKSACJA DLA KOBIET CIĘŻARNYCH”

Cele warsztatów:

  • jakie są techniki odprężenia ciała i głosu
  • jak doświadczyć dźwięku w swoim ciele
  • jak „zamruczeć” swojemu maluszkowi
  • jak wymasować swój kręgosłup za pomocą dźwięku
  • jak rozśpiewać swoje ciało i w ten sposób dotrzeć do swojego dzidziusia
  • -nauka zaśpiewania kilku kołysanek, skomponowanych specjalnie na tę okazję

Na warsztatach dowiesz się, że kobieta ciężarna jest „Gają” i „Tarczą Słońca”, będziesz mogła ugłaskać dźwiękiem swojego dzidziusia, ale przede wszystkim, będziesz miała cudowny repertuar mamusiowych kołysanek. Zapraszam!

Prowadząca:

LUDMIŁA WOCIAL-ZAWADZKA

Nauczyciel, muzyk, dyrygent, trener wokalny.

Ukończyła Akademię Muzyczną im. Karola Lipińskiego we Wrocławiu, a także Podyplomowe Studium Emisji Głosu przy Akademii Muzycznej w Bydgoszczy.

Jest założycielką Akademickiego Chóru Politechniki Opolskiej. Ponadto prowadzi Chór „Laudate Dominum” w parafii bł. Czesława w Opolu. Jest również nauczycielem w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. im. F. Chopina w Opolu.

Prowadzi szkolenia dla nauczycieli w zakresie „Emisji i higieny głosu” pod patronatem ZUS. Dzięki inicjatywie NZOZ „Zdrowa rodzina”, od pół roku tworzy autorski program, w którym zachęca kobiety ciężarne do relaksacji poprzez śpiewanie kołysanek, specjalnie dla nich skomponowanych piosenek, dostosowanych do ich potrzeb i wymagań.

„Mam dwie pasje - muzykę i ludzi. Najbardziej uwielbiam gdy obie te pasje spotykają się - a tak się dzieje podczas prób z moimi chórzystami. Mam mnóstwo energii i lubię się nią dzielić. Zauważyłam, że po warsztatach ze mną, ludziom wraca dobry humor i chęć do życia. Namawiam wszystkich do śpiewania - do wyrażania siebie poprzez śpiew. Bo rzeczywiście mocno wierzę, że śpiewać każdy może!
Od kilku lat kształcę się w kierunku coachingu głosu. Uczenie ludzi, jak zapanować nad własnym głosem sprawia mi ogromną frajdę.”